Hurtowa sprzedaż choinek - www.ochoinki.pl

IRBIS  Strzecharstwo - Stråtag Tækkefirma 
BUDUJ Z NAJLEPSZYMI - TO SIĘ OPŁACA!

Film "Fuglebjerg" prezentuje realizację renowacji mieszkalnego budynku w Hillerod, w Danii. Wiejska siedziba Państwa Bruun, dzięki wykonanym pracom zyskała całkiem nowy charakter (wykorzystane poddasze z dodatkowym wejściem dwuskrzydłowymi drzwiami w szczycie), a sposób wykonania detali strzechy i wykończenia kalenicy jest wizytówką naszej firmy. W filmie pokazujemy sposób renowacji zarówno ścian, okien, kominów jak i zmianę koncepcji wizualnej samej strzechy. Pokazane też jest wykonanie zabezpieczenia przeciwpożarowego, zwiększającego odporność ogniową dachu, które dziś wykonywane jest zupełnie inaczej, z uwagi na większe wymogi jeśli bierzemy pod uwagę również izolacyjność przegrody jaką jest dach jako całość. Powierzchnię dachu zabezpieczaliśmy poprzez impregnację utrudniającą zapłon.

Zapraszam - Ireneusz Sikorski IRBIS Strzecharstwo

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami  
prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, który pozwoli nam przygotować ofertę!

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym forum

Jeśli informacje zawarte w naszym serwisie uważacie za wartościowe prosimy o podzielenie się tą opinią z innymi użytkownikami internetu i kliknięcie na stronie głównej serwisu "Google +" lub przyznanie popularnego facebook'owego "lajka"

ZAPRASZAMY !

 

  Nieruchomości     Thatching      Straatag      Strzecharstwo     Drewniana Polska     Kancelaria Obsługi Inwestycji    Trzebnica

Ostatnia modyfikacja: 2018-07-12  Copyright (C)  Ireneusz Sikorski;  IRBIS-TRADING 1999-2016