Hurtowa sprzedaż choinek - www.ochoinki.pl

IRBIS  Strzecharstwo - Thatching Rethatching
BUDUJ Z NAJLEPSZYMI - TO SIĘ OPŁACA

Film "Irbis Strzecharstwo - Vrist" prezentuje realizację renowacji całorocznego domku wypoczynkowego w miejscowości Vrist, położonej na zachodnim wybrzeżu Danii, kilkanaście metrów od wydm okalających plażę. Odrestaurowany budynek wynajmowany jest turystom. Naszym zadaniem podczas realizacji było zdjęcie starego pokrycia, które po kilkunastu latach użytkowania nie nadawało się do dalszej eksploatacji, z uwagi na błędy wykonawcze. Wykonanie nowej strzechy z izolacją konstrukcji drewnianej oraz zabezpieczeniem przeciwpożarowym powierzchni strzechy. Aby zapewnić wieloletnią trwałość i zminimalizować czynności serwisowe wykończenia strzechy wykonaliśmy z miedzi. Można to wykonać na dwa sposoby: na okrągło i na kant. Dopasowując wykończenia do koncepcji architektonicznej budynku miedziana kalenica wynkonana jest na "kant". W zakres prac weszło też wzmocnienie konstrukcji dachu i uzupełnienie jej o lukarnę z dwuspadowym daszkiem, aby zapewnić więcej światła na poddaszu. Ciekawostką jest okładzina elewacji wykonana z materiału o nazwie Hardi Plank, na który producent udziela kilkudziesięciu lat gwarancji (brak konieczności odświeżania, malowania), a który produkowany jest z materiałów pochodzących z recyklingu.

Zapraszam - Ireneusz Sikorski IRBIS Strzecharstwo

IRBIS Strzecharstwo realizuje m.in.:

  • zabezpieczenia strzech przed ogniem, grzybami, mchami (środki FireRetardant, tkanina Polfibra, izolacje konstrukcji drewnianej, dresowanie powierzchni, czyszczenie ciśnieniowe i inne);
  • drewniane konstrukcje dachowe jak i remonty konstrukcji w budynkach zabytkowych, krytych strzechą;
  • świadczy usługi doradcze i eksperckie w zakresie oceny stanu technicznego, koniecznych napraw, wymogów dachu krytego strzechą (pokrycie, konstrukcja, okna, kominy, instalacje itp.).

IRBIS Strzecharstwo wykonuje wymiany, remonty, naprawy i konserwacje strzech oraz konstrukcji dachowych pod strzechy. Wykańczamy strzechy kalenicami trzcinowymi, drewnianymi, wrzosowymi, słomianymi, ceramicznymi i miedzianymi oraz innymi elementami ozdobnymi (naczółki, kozły dębowe łupane i sosnowe ozdobne itp.). Wykonujemy kalenice tzw. "koronkowe" - angielskie ze strzyżonej słomy tkanej łupkami.

RBIS Strzecharstwo nade wszystko stara się zachować ekologiczny charakter realizacji, dbając o jej bezpieczeństwo, trwałość i harmonię z otoczeniem.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami 
prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego
który pozwoli nam przygotować ofertę! Jeśli informacje zawarte w naszym serwisie uważacie za wartościowe prosimy o podzielenie się tą opinią z innymi użytkownikami internetu i kliknięcie na stronie głównej serwisu "Google +" lub przyznanie popularnego facebook'owego "lajka"

ZAPRASZAMY !

 

  Nieruchomości     Thatching      Straatag      Strzecharstwo     Drewniana Polska     Kancelaria Obsługi Inwestycji    Trzebnica

Ostatnia modyfikacja: 2018-07-12  Copyright (C)  Ireneusz Sikorski;  IRBIS-TRADING 1999-2016