Hurtowa sprzedaż choinek - www.ochoinki.pl

IRBIS  Strzecharstwo
BUDUJ Z NAJLEPSZYMI - TO SIĘ OPŁACA!


Z bogatej dokumentacji naszych prac prezentujemy bibliotekę, która powinna przybliżyć Państwu zasady realizacji strzech w sposób zapewniający właściwą jakość i estetykę jak również zakres realizowanych przez nas prac. Zainteresowani znajdą wiele rozwiązań szczegółowych - choć zawsze podkreślamy, że o wyborze konkretnego rozwiązania decyduje dogłębna znajomość zagadnienia i doświadczenie. Strzechę wykonuje się raz na kilkadziesiąt lat - nie warto eksperymentować kiedy jednym z prawdopodobnych efektów może być konieczność rozbiórki i ponowna realizacja projektu. Jeśli jednak chcecie Państwo spróbować własnych sił i samodzielnie pokryć strzechą np. altanę - tu znajdziecie wiele unikalnych informacji, w najprostszej formie!

Zapraszam Ireneusz Sikorski IRBIS Strzecharstwo

boyke_manor.jpg (27018 bytes)       fuglebjerg.jpg (23784 bytes)
vrist_strataag.jpg (28793 bytes)
horsens_strataag.jpg (36470 bytes)

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami  
prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, który pozwoli nam przygotować ofertę!

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym forum

Jeśli informacje zawarte w naszym serwisie uważacie za wartościowe prosimy o podzielenie się tą opinią z innymi użytkownikami internetu i kliknięcie na stronie głównej serwisu "Google +" lub przyznanie popularnego facebook'owego "lajka"

ZAPRASZAMY !

 

  Nieruchomości     Thatching      Straatag      Strzecharstwo     Drewniana Polska     Kancelaria Obsługi Inwestycji    Trzebnica

Ostatnia modyfikacja: 2018-07-12  Copyright (C)  Ireneusz Sikorski;  IRBIS-TRADING 1999-2016